בקרוב תחגגו את מסיבת הבת מצווה של בתכם, זהו הזמו שבו אתם מתחילים לחשוב על האירוע, הלוקיישן והמוזמנים. אתם רוצים לערוך מסיבה בלתי נשכחת שבה כולם יבלו וייהנו יחדיו. יש הרבה דברים שאתם צריכם לטפל בהם, הפעלות לבת מצווה הם אחד הדברים שעליכם לחשוב עליהם ולקחת בחשבון. ממש לא כדאי לוותר על ההפעלות.

הפעלות לבת מצווה הן תוספת אשר יוצרת בידור ועניין באירוע. אוכל וריקודים הם דבר שכולם אוהבים ואסור לוותר עליהם, אבל בוודאי תרצו להעניק לאורחים שלכם ערך מוסף אשר יאפשר להם ליהנות יותר מהאירוע.

הפעלות פול מון

אם אתם רוצים לשלהב את הקהל על רחבת הריקודים ולהעניק למסיבה אווירה צעירה, אתם יכולים לעשות זאת בעזרת הפעלת פול מון. הפעלות הפול מון כוללות איפור צבעוני, בלונים ואביזרים המעניקים לאירוע אווירה זוהרת וצבעונית. במהלך ההפעלה האורחים ייגשו לעמדות איפור בהם יאפרו אותם באיפור צבעוני ומדליק ומשם הם ילכו ישר לרחבת הריקודים. זה מכניס את כולם לאווירה של מסיבת פול מון מחשמלת ומלאת אנרגיה. הפעלה שכזו תעזור לכולם להשתחרר ולבלות באירוע והיא בהחלט אחת המיוחדות בתחום ההפעלות לבת מצווה.

עמדת סלפי

אתם יודעים מה האורחים שלכם הכי אוהבים לעשות באירוע, כאשר הם לבושים יפה, שמחים ונמצאים בקרבת אהובי לבם? הם אוהבים להצטלם! לכן כדאי לכם להכניס עמדת סלפי אינטראקטיבית לאירוע. כך האורחים שלכם יוכלו להצטלם תוך כדי אינטראקציה משעשעת, ובסוף גם לקבל תמונות למזכרת. תוכלו לעשות זאת עם טאגבוקס, עמדת סלפי מתקדמת הכוללת אפקטים מדליקים, שיתוף ברשתות החברתיות ואפילו הדפסת תמונות ומגנטים.

מופע להטוטי אש

אם אתם מחפשים הפעלות לבת מצווה אשר ישאירו את כל האורחים פעורי פה, תוכלו להזמין הפעלות להטוטי אש לאירוע. דמיינו את הרגע שבו מעמעמים את האורות והקהל מרותק למופע של להטוטי אש מרהיבים מידיהם של להטוטנים המדגימים מיומנויות ויכולות יוצאות דופן אשר ימלאו את כולם באדרנלין.

הפעלות קריוקי – קריוקי הוא דבר מדליק, אך כאשר מדברים על הפעלות לבת מצווה אין מדובר על סתם אירוע קריוקי רגיל אלא על הפעלות בעלות ערך מוסף. אלו הן הפעלות מאורגנות ומשעשעות אשר משלבות קריוקי עם משחקים והרבה מאוד הומור. הפעלות קריוקי מאפשרות גם למי שמתבייש לשיר ליהנות מהאירוע.

אמן חושים

אם אתם מחפשים הפעלות לבת מצווה אשר יכולות להתאים לכל סוגי המסיבות, אמן חושים יכול להיות רעיון מעולה. אמן חושים עורך מופעי טלפתיה ואומנות חושים, לעתים משולבים בקוסמות וגם הרבה הומור. ניתן לערוך תכנית לילדים, מבוגרים וקהל מעורב. זוהי פעילות מוצלחת ביותר עבור אלו המחפשים הפעלות לבת מצווה.

לסיכום, הצגנו לכם רק כמה הפעלות לבת מצווה, אך באמת שיש אינסוף הפעלות וזהו תחום שתמיד מתחדש. אך יש הפעלה אחת שאנו ממליצים לכם תמיד לכלול והיא עמדת סלפי. לא משנה אילו אטרקציות בחרתם לאירוע, מראת סלפי תאפשר לכם לקבל ערך מוסף מהאטרקציות האחרות. היא משתלבת יפה לצד כל האטרקציות ומאפשרת לאורחים לזכור את הערב המהנה.