בקרוב הבן שלכם חוגג את בר המצווה וכולם מתרגשים. אתם בוודאי מתחילים לתכנן את מסיבת הבר מצווה וכאשר אתם יורדים לפרטים הקטנים של האירוע, אתם מבינים שאתם זקוקים לאטרקציות לבר מצווה – אתם מחפשים אטרקציות שיספקו בידור ותעסוקה לאורחים, אך בטח תרצו גם אטרקציות שיפיקו לכם מזכרות מהאירוע, כמו למשל עמדת צילום, אשר גם מהווה פעילות מהנה באירוע וגם מייצרת זיכרונות בדמות של תמונות נהדרות.

 

כאשר מחפשים אטרקציות לבר מצווה, מומלץ להורים לשבת יחדיו עם הילד ולבחור את האטרקציות. בר מצווה מסמלת את המעבר מילדות לבגרות וזהו שיעור טוב לחיים. לשבת עם הילד ולקבל החלטות בוגרות הכוללות שיקולי תקציב ובחינת האפשרויות.

 

ולגבי האטרקציות עצמן, שימו לב שהיום ישנן אטרקציות ממוחשבות וחדשניות אשר רוכבות על טרנדים טכנולוגיים פופולריים וזוכות להצלחה רבה. אז בואו נדבר על כמה אטרקציות לבר מצווה שאתם חייבים להכיר.

 

אטרקציות בר מצווה חדשניות

 

עמדת אינסטאגרם

הרשת החברתית אינסטאגרם לשיתוף תמונות היא להיט בקרב בני הנוער. היא מאפשרת להם לא רק לשתף תמונות אלא גם לערוך אותן, להוסיף אפקטים ופילטרים אשר משפרים את התמונות והופכים אותן למעניינות יותר. עמדת אינסטאגרם לבר מצווה מאפשרת לאורחים שלכם להפיק יותר מאפליקציית האינסטאגרם שלהם. האורחים מוזמנים לצלם בעצמם במהלך האירוע, לשתף בעזרת האשטאג שנקבע ולקבל בעמדה מגנט מודפס עם תמונה. כך האירוע הופך לויראלי והאורחים זוכים במזכרת נחמדה.

 

עמדת טיק טוק

עמדת טיק טוק היא אחד מהלהיטים העכשוויים ביותר בתחום האטרקציות לבר מצווה וזאת בזכות הפופולריות של האפליקציה עצמה. קשה שלא להתאהב באפליקציה אשר מלאה בסרטונים מצחיקים ואפילו אינטראקציות של סרטוני תגובה. עמדת טיק טוק לבר מצווה תאפשר לאורחים שלכם להפיק במקום סרטוני טיק טוק ברמה גבוהה ולשתף אותם בחשבון הטיק טוק האישי כבר במהלך האירוע, סרטוני הטיק טוק יהיה מזכרת נהדרת מהאירוע.

 

מינימי לאירועים

עוד להיט העושה שימוש בטכנולוגיות מחשב חדשניות ויוצר גם אטרקציה במהלך האירוע וגם מזכרת בלתי נשכחת הוא המינימי לאירועים. מינימי הוא מגנטים בחיתוך צורני המבוססים על תמונות האורחים במהלך האירוע. לצורך הפקת המגנטים האורחים מגיעים לעמדת הצילום שבה הם נהנים מצילום מקצועי. אפשר לעשות זאת בתוספת אביזרים משעשעים וזה רק הופך את אינטראקציית הצילום למשעשעת וכיפית יותר. לאחר מכן האורחים מקבלים פסלוני מינימי מדליקים (פסלי מגנט עם תמונת האורח). כך אתם מקבלים גם עמדת צילום לאירוע המהווה תעסוקה וגם מזכרת מדליקה לאירוע.

 

סטיקרמי (Sticker me)- בוודאי מכירים את הסטיקרים שרצים בהודעות הוואטסאפ. סטיקרמי הוא עוד אחד מהיישומים של מינימי לאירועים. הוא מאפשר לאורחים לקבל סטיקרים לוואטסאפ אשר הופקו בעזרת התמונות של עמדת צילום המינימי. זהו יישום מדליק ופופולרי אצל ילדים ומבוגרים והוא מושלם כאשר מחפשים אטרקציות לבר מצווה.