בכל מקום שאתה הולך, אתה יכול לראות מישהו שעושה סלפי. בין אם הם מפנים את עצמם אל המצלמה באופן דיסקרטי בזמן שהם רוקדים במסיבה, או לוקחים מקל סלפי ארוך ועושים לצילום קבוצתי.

אבל עם הנוחות של סמארטפון לצילום סלפי מגיעים גם לא מעט אתגרים. זה יכול להיות קשה למצוא תאורה טובה. אלא אם כן יש לך יד ארוכה להפליא או מקל Selfie ארוך באורך 2 מטר, זה יכול להיות מסובך לתפוס סלפי עם קבוצה גדולה יותר, וההתעסקות עם הטלפון שלך באירוע יכולה לגרוע מאותו כיף פנים אל פנים אתה יכול להיות עם החברים שלך! הנה רק 5 מהסיבות לכך שעמדות צילום לאירועים הן טובות יותר מאשר לקחת סלפי באמצע אירוע…

  1. השכרת עמדת סלפי לחתונה שלך.

נדיר שתצלם תמונה טובה כשאתם לוקחים סלפי. אם אתה נתקל, אתה מקבל תמונה מטושטשת, והתאורה באירוע בדרך כלל חשוכה, מה שמביא לתמונות לא הכי ברורה לעין שביוחד קשה לערוך אותן. עמדות הצילום השונות של TAGBOX מצוידות במצלמות איכותיות ותאורה אשר מתאימה לסצנה.

  1. שתף את התמונות שלך בשניות.

שיתוף הסלפי במדיה החברתית דורש לעתים קרובות צעדים רבים (צלם את התמונה, פתח את התמונה באפליקציה כדי לסנן / לחתוך / להתאים חשיפה, לפתוח את הצילום בכל פרופיל מדיה חברתית, כיתוב, hashtag ואז לפרסם). בעזרת תא צילום של tagbox, תוכלו לשתף את התמונות ישירות לעמודי המדיה החברתית שלכם או באמצעות דואר אלקטרוני באמצעות לחיצה בודדת על מסך הטאצ' שבעמדה, או להדפיס תמונות באיכות גבוהה תוך שניות. אתה מקבל אופציה לשיתוף מיידי עם איכות תמונה מקצועית! שריין לך עכשיו עמדת סלפי לאירוע שלך!

אטרקציות צילום לאירועים

אטרקציות מגניבות לאירועי חברה

  1. רקעים ואביזרי צילום בהתאמה אישית.

אתה יכול להפוך את תמונות הסלפי שלך למהנות יותר על ידי הוספת תמונות, אבזרים דיגיטליים או הודעות וגרפיקה מותאמות אישית לתמונות שלך. באמצעות טאגבוקס, אתה יכול אפילו להחיות את התמונות שלך לחיים עם רקע נע או GIFs מונפשים!

  1. הדפס את התמונות שלך.

אתגר גדול כשאתה לוקח selfie קבוצתי הוא שרק בעל המצלמה יש עותק של התמונה. אלא אם כן הם שולחים את התמונה בווצאפ לכל חבריהם, או מתייגים אותם בתמונה במדיה החברתית, התמונה נשארת בידי הבעלים. בעמדות צילום ישנות, אותה בעיה מתעוררת, רק הדפס אחד מכל תנוחה זמין לאלה שבתמונה. עם TAGBOX, לאורחים יש גישה למספר בלתי מוגבל של הדפסות באיכות גבוהה של 4X6, כך שכל מי שנמצא בצילום יכול לקחת עותק הביתה כמזכרת מיוחדת מהאירוע שלכם.

  1. יצירת אלבום תמונות עם ברכות מהארוחים בתוך מספר דקות

עמדות הצילום והאטרקציות לאירועים שיש בTAGBOX מגיעות בדרך כלל עם יצירת אלבום תמונות מקוון המשותף עם בעלי החגיגה ואורחיהם באמצעות הדוא"ל. השכרת תא צילום לאירוע מבטיחה כי תיכלל במזכרת, כך שהמארחים יוכלו לזכור שהיית שם וליהנות להביט לאחור על הזיכרונות החביבים שצולמו בתמונות. Selfies הם קצרי מועד, בעוד שתמונות בתאי צילום שונים מחזיקות מעמד כל החיים.