בין אם אתם מתכננים ארוחת ערב רומנטית לחג האהבה, ברית לתינוק לכבוד ההורים לעתיד, או מסיבת יום הולדת חגיגית למישהו מיוחד, עמדת סלפי היא דרך נהדרת לתעד את הכל, וגם לחלוק את האהבה. להלן חמש דרכים בהן תוכלו לחלוק את האהבה על ידי הוספת עמדת סלפי לאירוע המיוחד שלכם.

עמדת צילום לחתונה

תא צילום לחתונה

  1. השכרת עמדת סלפי לחתונה שלך.

הוספת עמדת סלפי לחתונה שלך היא דרך נהדרת לתפוס את האנרגיה של המשפחה והחברים שלך בזמן שהם חוגגים את היום הגדול שלך. תן להם להיכנס לאור הזרקורים עם המשפחה והחברים לעמדת הסלפי של tagbox כך שהחוויה יכולה להיות מהנה עבורם.

איך אתה יכול לתפוס את רגעי האהבה שלך עם עמדת סלפי לחתונה? Tagbox מציעה מספר בלתי מוגבל של תמונות/מגנטים באיכות גבוהה של 4X6, כך שכל אורח יכול לקחת הביתה עותק של התמונה שלו כדי לזכור את הכיף שהיה בחתונה שלך. אם אתה רוצה שגם  האורחים שלך יכניסו אות התמונות שלהם לאלבום תמונות שבסוף החתונה תקבל אותו נדפיס עותק נוסף של התמונות שלהם, והם כבר יכתבו משהו באלבום התמונות לצד התמונה שלהם, כך שתוכל להשתמש בספר תמונות כמזכרת מיוחדת.

אטרקציות לאירועים ברית

עמדת צילום לברית

  1. הוסף עמדת סלפי לברית

בריתות הן דרך נהדרת לחגוג את ההורים שתהיו לעתיד, והתינוק שעוד מעט יצטרף אליהם. הוספת עמדת סלפי לברית היא דרך נהדרת לצלם את אותה "צילום תמונות משפחתיות", להשיג תמונות קבוצתיות עם החברים הטובים ביותר שלך, ולכבד את ההורים הצפויים.

איך אתה יכול לשלב את עמדת הסלפי בברית?   באמצעות עמדות הצילום שלנו של tagbox באוויר הפתוח, תוכלו להצטופף באמה לעתיד ולהביא את כולם לצילום. כל אורח יכול לקחת הביתה תמונה איכותי, וההורים לעתיד יכולים לשמור לעצמם עותקים כדי להציץ עליהם כאשר התינוק מגיע.

צילום לחתונה

  1. הוסף תא צילום למסיבת היום הולדת שלך

חוגגים יום הולדת מיוחדת על ידי הוספת תא צילום בהתאמה אישית למסיבה! צרו רקע חמוד, מסגרת תמונה או אנימציה שמתאימה לסגנון יום הולדת או למסיבה, ואז תפסו את הכיף מול המצלמה.

איך אתה יכול לתעד את האהבה עם תא צילום למסיבות יום הולדת?  קבל תמונה או GIF מונפש עם ילדת או בחור יום ההולדת, ושתף אותה באופן מקוון, ועודד אנשים רבים יותר לשלוח את משאלות יום ההולדת שלהם. הצטלמו קבוצה אחת גדולה עם כולם במסיבה, ואז הדפיסו אותה, הדביקו אותה על גבי פוסטר ואז כל אחד יחתום עליה כדי ליצור זיכרון ממוסגר ויפה מהאירוע המיוחד שאורח הכבוד יכול לשמור לנצח כמיוחד מזכרת.

עמדת צילום לבר מצווה

עמדת צילום לאירועי ספרוט ותרבות

  1. הוסף תא צילום לאירוע הספורט שלך

אוהדי הספורט תמיד מחפשים דרכים לתעד את האהבה שלהם לספורט, ועמדת הצילום יספק להם את הפלטפורמה המושלמת להראות את רוח הצוות שלהם! קשט את תא הבית שלך עם תמונות גרפיות עם צוות, הוסף אנימציות מלאות פעולה וכולל אבזרים דיגיטליים (כמו השחקנים המועדפים עליך מהצוות), כך שתוכל להסב את אורחי המסיבה שלך כשהם צופים במשחק הגדול!

איך אתה יכול לתעד את האהבה עם עמדת הצילום שלנו באירועים ספורטיביים?  באמצעות עמדות הצילום של TAGBOX תוכלו לשתף את התמונות ואת האנימציות הדיגיטליות שלכם ישירות למדיה החברתית, כך שהאורחים יוכלו לחלוק את אהבתם לצוות החביב עליהם במהירות ובקלות. לאחר שהצטלמו עם הכוכב האהוב עליהם, האורחים ישמחו לשמור ולשתף בכיף שהיה להם.

מראת סלפי לאירועים

קיר צילום לעמדת סלפי אטרקציות וגימיקים TAGBOX

  1. הוסף מראת סלפי בחג האהבה

קבל את כולם במצב רוח טוב לאהבה על ידי הוספת מראת סלפי למסיבת חג האהבה שלך. בחרו רקע רומנטי כמו קיר שושנים, או אנימציה של לבבות, והצטלמו עם בת או בן הזוג שלכם כדי לחגוג את היום המיוחד.

איך אתה יכול לחלוק את האהבה עם מראת סלפי ביום האהבה?  זוגות יכולים להדפיס את התמונות שלהם ולקחת אותם הביתה, או לשתף את התמונות שלהם באופן מקוון ישירות ממראת הסלפי כדי לחלוק את אהבתם לכל העולם לראות אותה! וכמובן, הם יכולים לחלוק את אהבתם זה לזה על ידי להתכרבל לתמונה מתוקה מדי.