בכל אירוע אנחנו מנסים לצאת מיוחדים וייחודים בו זמנית. עקב כך, לפעמים הדברים עשויים לגרוע מאשר לתרום. במהלך תכנון האירוע, נצטרך לבחור את האטרקציות המובילות ביותר שיהפכו את האירוע למיוחד ומעניין. לפניכם 3 אטרקציות מובילות לילדים ולבוגרים כאחד!

הערה: בשילוב האטרקציות שמיד תקראו, מומלץ לשלב תקליטן שיתאים את המוזיקה לסביבת הפעילות. ניתן להתייעץ עם סמפל דיג'יי ולקבל הצעת מחיר הגונה.

תחרות משחקים

עמדות המולטימדיה והמשחקים השונים הם אטרקציה מדהימה בפני עצמה. בהקשר שלה, ניתן לשלב את המשחקים יחד עם תחרויות אשר מוצגות על מסך ה- LCD, דבר אשר יגרום לעניין באירוע. בנוסף, אטרקציה זו יכולה לשלב את המוזיקה בתוך העשייה והפעילות.

לדוגמא: במערכת Toornament, ניתן לחבר מס' שחקנים, לשכלל את הציון שלהם בזמן אמת, לחבר את הפלטפורמה למערכת, ולהציג את כל המתרחש על המסך. כל זאת יכניס גרופ וכיף לאורחים באירוע, שלבו מוזיקה והפכו את כל העניין לחגיגה. סמכו עלינו את האירוע הזה – אף אחד לא ישכח!

*ישנם מערכות נוספות שמאפשרות זאת, וחלקם גם תומכות בשפה העברית.

תמונות סלפי WIFI

בשנים האחרונות תמונות סלפי הפכו לטרנד שמושך לא מעט אנשים. מאז, תמונות הסלפי הפכו למרכז הבידור ולחיי היומיום שלנו. יצרניות המכונות לאירועים, חשבו על פתרון די חכם. ישנה מערכת קטנה שמסוגלת לצלם סלפי, ולהציגה על מסך ה- LCD הגדול. אין גבר או אישה שיישארו אדישים!

ניתן לשלב לתוך הפעילות הזו, מוזיקה נעימה וטובה.

*מערכת זו מסוגלת לעלות את התמונות לרשת מהאירוע, וגם להדפיסה לצורך מזכרת משמחת.

תא צילום לאירועים

כפי ששמתם לב, כל האתר שלנו עוסק באטרקציה זו. זה ממש הדבר הבא באירועים בישראל!
אם אתם מעוניינים להכניס קצת עניין וחדשנות – תרצו לבחור במערכת זו.

ישנם לא מעט יתרונות למוצר שלנו. ראשית, מדובר בתא צילום שמאפשר לאורחים להצטלם ולעלות את התמונות לרשתות החברתיות. שנית, ניתן להצטלם על גבי מסך ירוק ולשנות לרקע המועדף.
שלישית ואחרונה, באמצעות התמונות שנשלחות באופן דיגיטלי, ניתן לשמר את התמונות כמעט לכל החיים. כמו כן, ניתן להדפיסם, ואפילו למסגר חלקם על תמונת בקיר.

אנו מפיקים את האטרקציה גם לאירועים עסקיים, וגם לאירועי חברה גדולים. לאירועים פרטיים יותר, יש לנו 3 חבילות אטרקטיביות – הבסיסית תעלה לכם כ- 1,499 ₪, ותכלול צילומים עד 300 אורחים. בחבילה השנייה והמשודרגת תקבלו צילומים לכ- 500 אורחים, העלות היא 1,799 ₪. החבילה האחרונה והיוקרתית מתאימה לאירועים בתפוצות גדולות יותר, כלומר הכל כלול מבית טאגבוקס.

*בזמן הפעילות ניתן לשלב מוזיקה ולחוות את החוויה בצורה הרבה יותר כיפית ומהנה.

מעוניינים בהצעת מחיר? עזרה כיצד כל התהליך עובד? התקשרו אלינו עוד היום 073-374-4314.
נשמח להעניק לכם את כל התענוג הזה על הצד הטוב ביותר! צלצלו, והשאר בידינו.