בתחום אטרקציות צילום לאירועים עומדות להן שתי אטרקציות המתחרות אחת בשנייה, הראשונה והמוכרת מאוד היא כמובן אותה אטרקציה שכולנו מכירים כבר למעלה מעשור והיא לא אחרת מאשר מגנטים לאירועים.

מולה עומדת אטרקציה לא פחות מיוחדת ומרשימה והיא תא צילום לאירועים, הפעם נביא לכם את היתרונות והחסרונות (כי לא הכל מושלם) של אותן אטרקציות, ככה תוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר ולהפוך את האירוע שלכם לחוויה מיוחדת עבור האורחים שלכם.

יתרונות של תא צילום :

אם עד היום תא צילום הייתה נחשבת לאטרקציה נחותה, פלאי הטכנולוגיה עשו את שלהם, והיום אנו יכולים לספק לכם תא צילום שהוא חוויה.

תא צילום שכולל בתוכו אפשרות לשתף את התמונה באופן ישיר ברשתות החברתיות.

 

האורחים מקבלים באותו הרגע את התמונות מהאירוע (בשונה מצילום מגנטים שבכדי שהאורחים יראו את התמונה הם תלויים בחסדים של אותו צלם מגנטים שישתף את התמונות בעמוד הפייסבוק שלו ויתייג את האורחים).

משהו חדש ודי נדיר, בשונה מצלם מגנטים שאנו רואים מסתובב כמעט בכל אירוע אליו אנו הולכים, אטרקציית תא הצילום היא משהו חדש בנוף.
משהו שהאורחים שלכם עדיין לא רואים באותה תדירות כמו צלם מגנטים שאנו פוגשים בכל מקום. (אפילו בהשקה של מספרה, חד"כ או כל עסק חדש אחר).

האטרקציה מתאימה לכל סוג של אירוע, אם בעבר תא צילום היה נחלת אירועי היוקרה בלבד, היום אפשר להשיג תא צילום מתקדם במחיר משתלם ונוח לכל כיס.

יתרונות של מגנטים לאירועים :

אטרקציית המגנטים לא בכדי הפכה להיות כל כך נפוצה, יש בה המון יתרונות והיתרון הגדול ביותר שלה הוא המחיר והצילום שהיא כוללת בתוכה.

המחיר של מגנטים לאירועים הוא נמוך מאוד וזה גם מה שמאפשר לאנשים לבחור באטרקציה הזאת על פני אטרקציות אחרות.

צילום בכל מקום, בשונה מתא צילום שבו האורחים צריכים לגשת לתא בשביל לקבל תמונה, במגנטים לאירועים הצלם מגיע עד אליהם.

גם כאן אטרקציית המגנטים מתאימה לכל סוג של אירוע, לא משנה אם מדובר על בר מצווה בכותל או אם מדובר על חתונת יוקרה מיוחדת, בכל מקרה מגנטים יכולים להשתלב.

נמצאים איתכם במהלך כל האירוע, בשונה מתא צילום שלרוב מופעל רק בשלב הריקודים, והוא לא פעיל בקבלת הפנים, אטרקציית מגנטים לאירועים מלווה אתכם במהלך כל האירוע.

השילוב המנצח :

אחרי לא מעט התלבטויות שיש לכם באיזה אטרקציה לבחור, נסו לשלב בין האטרקציות.

אם קיים חשש שמא אטרקציה אחת תפגע בשנייה, אתם יכולים להיות רגועים מכיוון ששילוב של תא צילום יחד עם מגנטים הוא הפתרון הטוב ביותר.

צילום של מגנטים בקבלת הפנים יחד תא צילום שיחה לאורחים עד שהמגנטים שצולמו במהלך קבלת יהיו מוכנים, הם אלו שבאמת יהפכו את האירוע שלכם למשהו שכולם יזכרו לעוד הרבה מאוד זמן.