הסיכוי שתמצאו היום אירוע ללא אטרקציות לאירועים וגימיקים, שואף לאפס. טוב… אולי תמצאו אירוע שכזה בבית הקברות. אבל כל מי שרוצה להפיק אירוע משמח בימינו חייב למצוא את האיזון הנכון של אטרקציות לאירועים. כאשר אנו אומרים איזון נכון אנו מתכוונים לאטרקציות המתאימות ביותר לאופי הקהל ואופי האירוע וגם בכמות הנכונה – לא יותר מידי ולא פחות מידי אטרקציות באירוע.

 

אז אילו אטרקציות לאירועים יש?

 

זוהי שאלה שאנחנו יודעים איפה היא מתחילה, אבל אנחנו לא יודעים איפה היא נגמרת. תחת הכותרת אטרקציות לאירועים, תמצאו אינספור פעילויות, הפעלות, תחנות, גימיקים ושירותים. לצורך הדוגמה אלו יכולות להיות רקדניות; זמרים וזמרות; דוכני מזון מעניינים; בלונים מתפוצצים; תא צילום טאגבוקס; מגנטים; שלטים מצחיקים; אקססוריז לרחבת הריקודים ועוד רשימה ארוכה.

 

אין זמן להתחיל לדבר על כל סוגי האטרקציות, הפעם נתמקד בשתי אטרקציות מרכזיות אשר קולעות בול למטרה. כלומר אלו הן אטרקציות לאירועים אשר מתבלטות מעל כולם בפופולריות שלהן. המיוחד בהן הוא שהן אינן מעמיסות, הן יכולות להשתלב בקלות וללא הפרעה עם כל אטרקציה או גימיק אחר. אנו מדברים על עמדת צילום ומגנטים לאירועים, שני דברים שונים אשר לפעמים משתלבים יחדיו.

 

מגנטים לאירועים – מגנטים הם תמיד להיט וישנן צורות שונות בהן ניתן להשתמש בהם. ישנם אנשים המשתמשים במגנטים לצורך פרסום האירוע, משהו במתכונת SAVE THE DATE. זה רעיון נחמד אך סביר להניח שתעדיפו לרכז את כל התקציב שלכם בערב עצמו ולוותר על מגנטים מסוג זה. אפשרות אחרת היא להשתמש בצלם מגנטים במהלך האירוע אשר יפיק מגנטים עם תמונות האורחים. חשוב רק לוודא שהאורחים יוכלו לקבל את המגנטים במהלך האירוע ולא אחרי, אחרת חבל על הזמן.

 

תא צילום (עמדת צילום) – עוד דבר מקובל מאוד באירועים אשר זוכה להצלחה רבה הוא עמדת צילום. באירועים רבים מציבים עמדת צילום בכניסה לאירוע והיא מאפשרת לאורחים לקבל תמונה איכותית על רקע מעניין. האורחים מאוד אוהבים להצטלם בכניסה לאירוע, זהו הזמן שבו הם נראים במיטבם עם התלבושות, האיפור, התסרוקות וכל מה שמסביב. אטרקציה שכזו (עמדת צילום), תוכלו למצוא בסוגים שונים של אירועים; אלו יכולים להיות אירועים משפחתיים כמו חתונות או בר מצווה, אך גם אירועים עסקיים כמו השקות מוצר, פתיחות חגיגיות ועוד.

 

ואם כבר דיברנו על מגנטים ועמדות צילום, חייבים להזכיר את תא הצילום של טאגבוקס. פתרון אשר נותן לכם שתי אטרקציות במחיר של אחת. תא הצילום של טאגבוקס מאפשר לאורחים שלכם לקבל בבת אחת עמדת צילום וגם אפשרות למגנטים. תא הצילום של טאגבוקס מתוכנן בצורה מיוחדת אשר הופכת אותו לאטרקציה כיפית ומהנה והאורחים מתגודדים סביבו בשמחה רבה. זוהי עמדת צילום מקצועית הנשלטת על ידי מסך מגע והיא מאפשרת לאורחים להצטלם עם אפקטים שונים. אפשר גם להוסיף רקעים ואביזרים וזה יוצא מדליק למדי. אפילו תמונו GIF ובומרנג תוכלו לעשות.