אם יש משהו שמאפיין את כל בני הנוער זה ההתעסקות האין סופית בעולם הרשתות החברתיות.

על פי מחקרים שנעשו, כ 92% אחוז מבני הנוער עושים שימוש יומיומי ברשתות החברתיות, כאשר פייסבוק ואינסטגרם הן המובילות ולאחרונה גם טיק טוק מטפסת למעלה וזוכה להצלחה רבה. אך לא באנו לדבר אתכם סתם כך על רשתות חברתיות. באנו לדבר על אטרקציות לבת מצווה, אטרקציות צילום אשר רוכבות על הגל של שיתוף ברשתות החברתיות.

 

בני הנוער היום, והאמת שגם המבוגרים בעקבותיהם, אוהבים מאוד לשתף ברשתות החברתיות, בעיקר כאשר מדובר בתמונות וסרטי ווידאו. וכך כל אירוע מיוחד זוכה לשיתוף ברשתות החברתיות השונות ולאינספור לייקים ותגובות מחברים. אולי זו גם אחת הסיבות מדוע אטרקציות צילום זוכות להצלחה גדולה כל כך באירועים ובמיוחד כאשר אנו מדברים על אטרקציות לבת מצווה.

 

הרשתות החברתיות עושות לנו משהו מיוחד, הן שמות אותנו במרכז וגורמות לנו להרגיש כמו הכוכבים אשר נמצאים במרכז תשומת הלב. עבור הצעירים הרשתות החברתיות הן במידה מסוימת החיים עצמם – שם הם פוגשים את החברים שלהם, שם הם רואים מה כל אחד עושה והרשתות החברתיות הן במרכז הפעילות החברתית של בני הנוער. אנו המבוגרים אולי קצת מלגלגים על זה, אך מבחינת הצעירים זה ”אם אתה לא שם אתה לא קיים“. השיתופים ברשתות החברתיות מאפשרים לכל אחד ואחת להציג לעולם את אישיותם, ליצור קשרים חברתיים והווי.

 סלפי לבת מצווה

עמדת צילום לבת מצווה

 

כאשר הילדה משתפת את התמונות ברשתות החברתיות, עבורה זוהי חלק מהחגיגה. האינטראקציה ברשתות החברתיות עשויה להמשיך ימים ואף שבועות וכך להמשיך להתרגש מחדש מידי יום. אך לא רק כלת בת המצווה תשתף את התמונות, גם חברותיה ויתר האורחים וכך נוצר הווי נעים סביב האירוע.

 

 

 

הרשתות החברתיות אוהבות תמונות איכותיות, תמונות העושות שימוש בפילטרים ומראות שמחה ואושר של אנשים. תמונות אלו זוכות להכי הרבה לייקים ותגובות. ולכן אין תמונות יותר טובות מאשר תמונות הבת מצווה – ניתן לשתף אותן ברשתות החברתיות, לתייג את החברות אשר מופיעות בתמונה ולתת לכולם לראות אותן בבגדיהן היפים.

 

כאשר אנו מחפשים אטרקציות לבת מצווה עלינו להבין מהי המשמעות של הרשתות החברתיות עבור הנוער ולמה אטרקציות צילום הן הפתרון המושלם אשר מנציח את הרגעים היפים ביותר.

 

עמדת צילום לאירוע הוכיחה את עצמה כאטרקציה המובילה היום בתחום האטרקציות לבת מצווה. היא מאפשרת להנציח את הרגעים היפים ביותר של האירוע, את החברות, את ההומור ואת החיוכים. אך במקביל היא לוקחת את הדברים צעד אחד קדימה ומאפשרת שיתוף מיידי ברשתות החברתיות.

 

עם עמדת צילום טאגבוקס אין צורך לערוך את התמונות בטלפון, העמדה עצמה כבר יכולה לספק לכם אפקטים מדליקים כמו תמונות גיף, בומרנג, קולאז‘ים ועוד. שיתוף התמונות יכול להתבצע מתוך העמדה עצמה וכבר במהלך האירוע.