כאשר אנו חוגגים אירוע או שמחה משפחתית, כמו למשל חתונה או בר מצווה, מקובל מאוד להעניק מתנות קטנות לאורחים. מתנות אלו הן בעצם מזכרות מאירוע – זוהי הדרך שלנו קודם כל להגיד תודה לאורחים שהגיעו לשמוח וגם לשמח וגם לתת להם מזכרת קטנה מאותם רגעי השמחה שכולם מחכים להם, רגעי השמחה אשר מקבצים את כל המשפחה והחברים יחדיו.

ישנם סוגים שונים של מזכרות מאירוע בהן ניתן להשתמש. אין חוקים וכל אחד יכול לעשות כראות עיניו, אך מן הסתם נרצה לחסוך בהוצאות ולמצוא מזכרות קטנות אך עמוסות בערך רגשי שאותו לא ניתן לאמוד בכסף. נרצה להעניק לאורחים מתנות אשר יחברו אותם לאירוע המיוחד ויהוו זיכרון לשנים ארוכות. אז איך עושים זאת?

מסגרות לתמונה

בשנים האחרונות מגנטים לאירועים היו אחד המוצרים השולטים בתחום המזכרות מהאירועים. מגנטים לאירועים הם בהחלט פתרון טוב, יש להם שימוש וניתן להדפיס עליהם בצבע. לכן באירועים רבים בחרו להשתמש בהם, בדרך כלל הפיקו אותם בטרם האירוע וחילקו אותם לאורחים לקראת סופו של האירוע. על המגנטים יכולתם למצוא תמונה של חתן בר המצווה או כלת בת המצווה, הזוג המתחתן וכו‘.

אך תחום המזכרות מהאירועים הוא תחום דינמי שתמיד משתנה ומגנטים לאירועים הם כבר לא בהכרח המזכרת המתאימה לשנת 2020. ניתן למצוא בתחום המזכרות מאירועים מוצרים חדשים אשר יכולים להשיג את אותן המטרות אך בצורה טובה יותר.

מזכרות לאורחים בעזרת תא צילום

אז מה בעצם אנו מצפים ממזכרות לאורחים? אנו רוצים שהן יהיו קשורות לאירוע ואנו רוצים שלאורחים יהיה חיבור רגשי עם המתנה. מגנטים לאירועים יכולים לעשות זאת, אך תא צילום יכול לעשות זאת טוב יותר ומבלי לוותר על המגנטים.

תא צילום הוא שילוב של שני דברים יחדיו, ממש שניים במחיר אחיד. מצד אחד זוהי אטרקציה נהדרת לאירועים, אטרקציה אשר עד היום זכתה לעניין רב בכל אירוע. ומצד שני זוהי אטרקציה המנפיקה מזכרת אישית מרגשת ונוגעת ללב עבור כל אחד מהאורחים.

תא צילום מאפשר לאורחים להצטלם יחדיו בתמונות מדליקות ובעזרת עמדה אינטראקטיבית מדליקה המאפשרת להפיק צילומים שונים באיכות גבוהה ועם האפקטים הטרנדיים ביותר שיש. לא רק שהתמונות יוצאות מדליקות, ניתן גם לשתף את הזיכרון המדליק ברשתות החברתיות ישירות מתוך עמדת הצילום. פשוט ונוח ולא דורש התעסקות עם העברת קבצים ועריכת תמונות – הכל מוכן, הכל מושלם.

אך תא צילום לאירועים לא מפיק רק מזכרות דיגיטליות, תא צילום לאירועים מאפשר לכם להדפיס גם מגנטים ותמונות במקום. בניגוד למגנטים לאירועים אשר מודפסים לפני האירוע וכוללים אך ורק את התמונה של בעלי השמחה, כאן ניתן להפיק מגנט הכולל גם את התמונה של האורח וזה מה שנותן למזכרת את המגע האישי המנצח.