היצירתיות שמאפיינת חתונות ואירועים רבים מגיעה גם לאזור הנוחות ומוצאת לכך פתרונות מעולים בצורת קרוואנים להשכרה לאירועים. אתם יכולים מעתה לתכנן את האירוע שלכם בכל שטח פתוח שהלהיב אתכם בעבר, מבלי לחשוש איפה תוכלו להתלבש ולהתכונן, היכן יישבו הרב והעדים ומה יעשו המשפחות המותשות שרוצות לנוח לקראת השמחה הגדולה בערב. אפשר להביא את הבית אליכם עד השטח הפתוח ולאפשר לכם את כל הנוחות והאיכות.

איך מתכננים אירוע בשטח?

השמורות, החופים, הכנרת, המושבים והשדות הפתוחים, כולם משמשים יופי של מקומות רומנטיים לערוך בהם חתונות ושמחות משפחתיות. זה ממש כמו להיות בסרט, אלא שבסרטים שאנחנו רואים יש גם אוהלים וביתנים ואפילו צריפים או קרוואנים. לנו יש בדרך כלל רק קרוואנים שאפשר להסיע לכל המקומות הנהדרים האלה, והם ישמשו אתכם בדיוק לכל המטרות שאתם צריכים. זה לא אומר שזה חייב להיות יקר יותר בהרבה, זה יפתיע אתכם לגלות מהו המחיר.

נוחות משפחתית

בואו נודה שזה קורה כמעט לכל זוג הורים שילדיהם מספרים להם שהחליטו "להתחתן בטבע". אחרי השמחה הראשונית תמיד יש חשש מה שאולי הטבע לא יהיה ידידותי גם למבוגרים בחבורה, ולא יאפשר לערוך אירוע מפואר ונעים מאוד, בדיוק כפי שגם ההורים רצו שיהיה. לאותם בני משפחה אפשר לומר שיש פתרון נחמד וזול יחסית, שמשדרג את האירוע על ידי הצבת קרוואנים בשטח ובמתחם המיועד, ובכך הופך את כולו למקום שימושי ופונקציונלי.

מה אפשר לעשות בקרוואן?

יש לקרוואנים מושכרים לאירועים כמה שימושים. אם יש צורך בציוד רב למוזיקה ולסרטים אז הקרוואן יכול לשמש מחסן וחדר הפעלה לכל המכשור הזה, וגם לספק חשמל וכוח. אם מדובר בקולינריה מורכבת, הקרוואנים יכולים לשמש גם לבישול ולאחסון. אם מדובר בחתונה שרובה נערך בשטח, הם יכולים לשמש את הזוג המתחתן להכנות, את ההורים ובני המשפחה המבוגרים למנוחה לפני ואחרי האירוע, ולפני החופה גם לדיונים ולחתימה על הכתובה.

קרוואנים למנוחה ולהכנות

אין ספק שקרוואן שמיועד להכנות ולמנוחה הוא הכרחי לכל זוג מתחתן. קרוואן כזה תוכלו להשכיר  מחברות השכרה רבותכמו חברת המעיינות השכרת קרוואנים  זה כדאי גם להציב קרוואן כזה גם להורים משני הצדדים, ואם יש עוד בני משפחה שזקוקים לפרטיות ולמקום כזה בוודאי שיהיה הרבה יותר נוח. זה נפלא לחזור מהשטח ומהטבע למיטה משחכה בקרוואן וזה הופך את כל החתונה לחוויה נעימה לכל המשפחה, אם נשארים בשטח עוד כמה ימים ומבלים כולם ביחד גם בטבע חופשה נעימה. זה מיועד בעיקר למשפחות מלוכדות מאוד.

לבלות עם החברים

גם חברים שרוצים להישאר בטבע ובשטח עם כולם יכולים לשכור קרוואנים, להצטרף למשפחה או רק לזוג הנשוי הטרי ולבלות אתם במסיבות טבע נפלאות כמו שרואים בחו"ל. זה הזמן לנצל את הסיבה למסיבה כמו שצריך ולהרשות לעצמכם להישאר באמת עם האנשים שאתם הכי אוהבים, וזאת המטרה של קרוואן מושכר לאירוע, להמשיך את האירוע כמה שאפשר.