אירוע קד"מ נפוצים מאוד במדינת ישראל ומלא מלא חברות גדולות אוהבות להשקיע הרבה מאוד כסף על מנת שהמוצרים/ השירותים שלהם יופצו לקהל הרחב תוך כדי פעילות או הרצאה או כל דבר כזה או אחר שניתן לשלב את המוצר תוך כדי האירוע.

כיום ב2020 כל העולם הולך לדיגיטל אם זה פייסבוק אינסטגרם טוויטר ועכשיו גם נכנס שחקן חדש הטיקטוק, אם גוף ציבורי או חברה לא שם אז הם באמת שלא קיימים! אתה צריך להיות פעיל 24/7 על מנת שיכירו אותך שידעו מה אתה מציע ואת הרעיון הכללי של החברה. בשביל להגיע לאוכלוסיות גדולות בשוק שלך אז הפרסום ברשתות אלו זה הפתרון המושלם עבורך.

בפרסום ברשתות החברתיות ישנם שני ערוצים, ערוץ אחד או הפרסום המומן שבו אתה משקיע סכום של כסף מסוים וכך אתה חושף את התוכן שלך לאנשים ספציפיים שאתה מגדיר. פרסום מספר 2 זה הפרסום האורגני שזה בחינם לגמרי וכאן גם אפשר להגיע לנתחים הרבה יותר טובים וגדולים של השוק. איך הפרסום הארוגני עובד? ככל שאנשים בקהילה של העסק/ הארגון מתייגים/מדברים/ מעורבים בתוכן שאתה מציג אם זה לייקים תגובות ושיתופים כך המותג של העסק עולה ברשימות החיפוש, זה מקור הזהב שכל מותג חדשני ועדכני מחפש איך לערב את האנשים שלו הקהילה שלו בעצם לתוך התוכן שהוא יוצר עבורם.

אטרקציות לאירועים קדמ עמדות צילום

אנחנו בTagBOX  יודעים להפוך כל אירוע קד"מ לאחד כזה שממש את מטרת המותג והוא שיווק שיווק שיווק! באמצעות עמדת הסלפי שלנו ועמדות הצילום השונות שבתחום האטרקציות לאירועים שלנו אנחנו יודעים לצלם תוכן עדכני וצבעוני וקצת אחר ממה שאנחנו רגילים לראות באינסטגרם תוך כדי מיתוג המותג שאותו אנחנו משרתים, איך זה עובד? קודם כל מלא חברות ענק בישראל כבר מכירות אותנו ואנחנו עובדים עם כל הגופים הכי גדולים היום במשק הישראלי, חברה מסוימת רוצה לשווק עכשיו מוצר חדש שהם רוצים להכניס לשוק, אנחנו המטרה שלנו זה איך האורחים באירוע יצטלמו עם המוצר ויצרו תוכן מגניב שיהיה כדי בסופו של יום לעלות אותו לאינסטגרם או לרשתות החברתיות השונות ולשתף את התוכן הממותג שצילמו באירוע, וככה השיווק האורגני של החברות האלו עולה פלאים.

עורכים אירוע קד"מ או כל אירוע חברה כזה או אחר, הדרך הטובה והיעילה ביותר להעביר את הרעיון החברה או בעזרת עמדת הצילום שלנו או תא הצילום שברשותנו עם שילוב המסך הירוק (Green Screen) שבו ניתן להשתיל לרקע של המגנט איזה תמונה שאנחנו נבחר.

אטרקציות לאירועים בכללי לאירועי קד"מ זה אחד הדברים הכי חשובים שצריך לבחון בעת תכנון האירוע לכל האטרקציה יש את ההשפעה שלה והיא אמורה לגרום לאורחים באירוע להעביר ולחזק בצורה מסוימת את המסר/ רעיון של המותג.

צילום ואטרקציות לאירועי לאירוע קדמ