המגנטים הם גימיק נחמד אשר זוכה לפופולריות רבה באירועים. היום אנו יכולים לראות שימוש במגנטים במגוון סוגי אירועים, החל מאירועים פרטיים בהם המגנטים משמשים כסוג של מזכרת נעימה מהאירוע, כמו גם אירועים עסקיים בהם המגנטים משרתים בין היתר את המטרות המיתוגיות/שיווקיות של הארגון. איך שלא נסתכל על זה – מגנטים ועמדת מגנטים לאירועים הם פשוט להיט.

 

ישנם שימושים שונים אשר אפשר לעשות במגנטים לאירועים:

 

מגנטים בתור הזמנה לחתונה – ישנם זוגות אשר מפיצים את המגנטים בתור חלק מההזמנות לחתונה. זה יכול להיות תמונה של בני הזוג עם תאריך החתונה והכיתוב SAVE THE DATE או משהו אחר בסגנון, לפי הבחירה של בני הזוג.

 

מגנטים למזכרת שהוכנו מראש – בדיוק כפי שישנם מגנטים בסגנון של SAVE THE DATE. יש גם זוגות אשר מפיקים מגנטים אשר מחלקים לאחרים בתור מזכרת מהאירוע; בדרך כלל מחלקים בסוף האירוע. זהו מגנט לפי תמונה אחידה אשר הוכנה מראש.

 

מגנטים המודפסים במהלך האירוע – אפשרות אחרת היא להפיק את המגנטים במהלך האירוע. ישנן דרכים שונות לעשות זאת, ניתן לעשות זאת באמצעות עמדת מגנטים לאירועים אשר תאפשר לאורחים להצטלם ולהדפיס את התמונות במהלך האירוע. ואפשר גם לעשות זאת בעזרת צלם אשר יסתובב בין האורחים.

 

מבין שלושת האפשרויות, הפקת מגנטים במהלך האירוע היא בדרך כלל האפשרות המועדפת, כאן כל אורח זוכה לתמונה אישית משלו, כלומר זוהי הופכת להיות סוג של מתנה קטנה מבני הזוג אל האורח. כך הם יכולים להגיד לאורחים תודה על שהגיעו להשתתף בשמחתם.

 

טאג בוקס – הרבה יותר ממגנטים

 

אין ספק שכדאי לשלב עמדת מגנטים באירוע. השאלה היא רק כיצד לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. ההמלצה שלנו היא להשתמש בעמדת צילום טאגבוקס אשר מאפשרת לכם להדפיס מגנטים, אך מצד שני יש לה יכולות מתקדמות אשר הופכות אותה להרבה יותר מאטרקציה של מגנטים לאירועים. תא צילום טאגבוקס מאפשר לאורחים להצטלם בצורה מקצועית ותוך כדי שימוש באפקטים מדליקים לתמונה, כולל מסכי רקע לבנים ועוד אפקטים.

עמדת הצילום היא לא רק עניין טכני אלא בידור של ממש במהלך האירוע. ישנן דרכים רבות בהן ניתן להשתמש בתמונות היפות.  ניתן להקרינן על מסך במהלך האירוע; לשלוח לטלפון הנייד של האורח וכמובן יש גם את המגנטים.

 

תא צילום טאגבוקס מאפשר לאורחים גם להדפיס את התמונות על מגנטים באופן מיידי. מי שבוחר באופציה זו מקבל את המגנט במקום תוך 8 שניות. עמדת הצילום משתמשת במדפסת תרמית המבטיחה איכות גבוהה ומעניקה לכם מגנט צבעוני בגודל 10X15 עם סטנד מובנה. כך ניתן גם להעמיד את המגנט על שולחן או מדף וגם להצמידו למשטח מתכת.