הימים, השבועות והחודשים לאחר האירוע המרגש שלכם (בזמן שאתם ממתינים שהתמונות המקצועיות שלכם יהיו מוכנות) ללא ספק מלאים בצפייה והתרגשות. ברגע שמבשרים לך שהכול מוכן ושהם שלך – הגיע הרגע לצלול בראש כדי לחיות את האירוע שלכם מחדש ולהציף את התחושות הטובות מאז. אבל מה עכשיו? לאחר שבחנתם כל פרט ואתם מכירים כל תמונה בעל פה – הנה כמה רעיונות מה לעשות עם התמונות המדהימות שלכם.

5 דרכים נפלאות לשמור על הזיכרונות הכי יפים

  • אלבום מסורתי – בעידן דיגיטלי שכזה, אלבומי תמונות מסורתיים הפכו לנחלת העבר עבור אנשים רבים, אך שום דבר אינו משתווה לדפדוף באלבום ושקיעה בזיכרונות מתוקים. לאירועים מיוחדים שכאלה, רצוי לאמץ מסורת ולעצב אלבום מיוחד להוקרה שיעבור גם לדורות הבאים. בין אם תבחרו לעבוד עם הצלם שלכם או שתעשו זאת דרך בית דפוס מקצוע שיוציא לכם אלבום יפיפה ואף מעוצב אישית – יצירת אלבום פיזי מהיום המיוחד שלכם הוא משהו שלא תתחרטו עליו. וחוץ מזה, מי יודע בכלל איפה יהיו פייסבוק ואינסטגרם כשנזדקן?
  • קנבס תדפיסו את התמונות האהובות עליכם על קנבס משגע! הבחירה בתמונות המועדפות שלכם עשויה להיות מאתגרת, אבל תשתדלו לבחור אחת מכל דבר. בזכות האינטרנט תוכלו להדפיס היום תמונות על כל דבר, בין על לוחות שנה, קופסאות, כריות, מצעים ועוד. לפני שאתם הולכים לאיבוד, תחשבו על המיקומים שהייתם רוצים תמונה מהיום הגדול – אתם לא רוצים להפוך את הבית שלכם למוזיאון, אך תמונות שמפוזרות ברחבי הבית זו דרך יפה להחיות מחדש תקופות מיוחדות.
  • כרטיסי תודה לאורחים – מנהג פופולרי בעולם שהחל גם להיות מוכר בארץ זה שליחת כרטיסי תודה לאורחים אחרי האירוע (במיוחד בחתונות) כמעט כל אחד אחרי אירוע מיוחד להוט להשתמש בתמונות היפות שיצאו לו. אחת הדרכים הטובות לעשות היא על ידי בחירת התמונות המועדפות עליכם לשימוש בכרטיסי תודה לאורחים. לא רק שהאורחים שלכם יאהבו לראות את הרגעים המיוחדים מהיום הגדול שלכם כשאתם מביעים את הכרת התודה שלכם, אלא שאתם תהיו בטוחים שהתמונות נראות ומוערכות על ידי יקירכם, ולא רק מתפרסמות ברשתות החברתיות או תקועות איי שם בדרייב.
  • מתנות – אתם לא היחידים שחיכיתם בכיליון עיניים לתמונות מהאירוע שלכם. עבור הורים, גיסים, אחים וחברים – זו גם התרגשות לראות את התמונות בפעם הראשונה (או השמינית). כדי שתוכלו לחלוק את האהבה וההתרגשות שלכם, שקלו להעניק מתנה עם תמונה מודפסת או ממוסגרת לקרובים אליכם.
  • הדפסה על קאפה – קאפה זה סוג של לוח מוקצף (קלקר מאוד דחוס) מדובר במוצר עמיד אך משתלם מאוד מבחינת מחיר. אם לדוגמה מדובר באירוע או כנס עסקי, תוכלו להדפיס תמונות מהאירוע שלכם על קאפה וכך למתג את העסק שלכם בדרך יצירתית. תוכלו להשתמש בכך לכרזות, דוכני מידע, פרגודים, קירות לתערוכות או אף לתמונות ביתיות.