כמה שהזמן עובר מהר, נכון? נדמה שרק אתמול חגגתם עם הקטנטנים את חגי תשרי, האכלתם אותם מצות עם שוקולד וביקשתם מההורים לאפות עוגות גבינה לחג השבועות, והנה כבר תמה לה שנה של משחקים, חוויות, פעילויות והנאה. רגע לפני שנפרדים, הגיע העת לחגוג כמו שצריך. אירוע סיום מושלם לשנת גנים מושלמת… ככה תעשו את זה נכון!

אוכל, קדימה אוכל!

הבדלים רבים קיימים בין אירועי הסיום השונים בגנים. אבל דבר אחד משותף לכולם – אוכל, וכמה שיותר! ההורים רעבים, הילדים זללנים, וגם לכן, הגננות, מגיע ליהנות מאיזה תבשיל ריחני ועוגה בחושה לקינוח. אפשר לבקש מההורים, אפשר גם להשקיע ולהזמין מנות מחברת קייטרינג, ובכל מקרה הקפידו על גיוון, שפע והתחשבות בכולם (צמחונים, טבעוניים, שומרי כשרות).

מוסיקה והפעלה

הנה שתי עובדות שכל גננת מתחילה יודעת: הראשונה היא שילדים קטנים נוטים להשתעמם מהר. השנייה היא שילדים קטנים אוהבים מוסיקה, וכמה שיותר! בקיצור, אל תתנו לאירוע הסיום שלכם לעבור בלי כמה שיותר מוסיקה. שירים שמחים, שהילדים מכירים, יגרמו להם להיות מחויכים ושמחים יותר, ומכאן הדרך לאירוע מוצלח, קצרה במיוחד. אפשר, כמובן, גם להוסיף ייחודיות באירוע באמצעות מפעיל/ה חיצוני. זה יכול להיות מפעיל מתחום המוסיקה, התאטרון, פעילויות משחק לילדים ועוד, הכול בהתאם לגילאי ילדי הגן שלכם וכמובן  להעדפותיהם השונות.

מתנות לילדים

כמובן שאי אפשר להיפרד בלי מתנה קטנה ונחמדה לילדים שהעניקו לכם רגעים כה רבים של אושר ושמחה במהלך השנה. ישנן שפע מתנות לילדי הגן, נפלאות ומרגשות, בקשת רחבה של מחירים. הנה כמה דוגמאות למתנות בלתי נשכחות:

  • ספר ילדים אישי – מתנה נפלאה ומבוקשת במיוחד. ניתן לשלב את שמו / תמונתו של הילד בעלילת הסיפור.
  • קופת חיסכון – שימושי וחינוכי. שלל דמויות ועיצובים נהדרים, ביניהם חד קרן, נסיכת ריקוד, פיית הפרחים ועוד. גם כאן ניתן לשלב את שמו של הילד.
  • קופסת משחק – משחקים הם חלק בלתי נפרד מחייהם של ילדים, ועל כן זוהי מתנה שווה במיוחד! משחקי מילים, זיכרון, צביעה, ציור, גזירה ועוד.
  • פלייסמנטים מעוצבים – עיצובים מדליקים וחינוכיים, כמו לוח הכפל, אותיות בעברית או באנגלית, מספרים, חיות, המדריך לגלקסיה ועוד.
  • קופסאות אוכל – נוחות ושימושיות, עם שם הילד. כל ילד והורה ישמח לקבל!

מתנות מומלצות נוספות: פאזלים, מנורות לילה, ציפיות לכריות, סט מחברות, כירבוליות נעימות, מזוודות קטנות עם שם הילד, קלמרי בד ושלל מתנות נוספות.

אירוע מוצלח ומהנה!