הייחוד של אירועי חברה הינו גיבוש של עובדי החברה. הגיבוש תורם להיכרות של עובדי החברה, והפגת המתח של שיגרת העבודה, כמו כן ערבי חברה גורמים למנהלים או לאחראים להכיר את עובדי החברה טוב יותר גם בשעה שהם נהנים, ולא עסוקים בעבודה שגרתית. כדי ליצור ערב חברה מהנה ומעשיר לא מספיק לדאוג למקום הולם לאירוע ולכיבוד טעים, אלא כדי ליצור אירוע מהנה באמת חייבים אטרקציות מתאימות לאירוע. האטרקציות תורמות לאווירה נעימה באירוע, ולהנאה של המשתתפים קיימות אטרקציות רבות לאירועי חברה, ולכן יש להתאים את האטרקציה לאופי האירוע והמשתתפים. יש לבחור חברה שיש לה אטרקציות רבות ומגוונות, וכן מפעיל שיכול להתאים את עצמו לסגנון האירוע, ובעיקר מחירים נוחים, ושירות מותאם ללקוח.

אז אלו אטרקציות הכי שוות לאירועי חברה?

מגנטים

השקעתם בערב שווה, ואתם רוצים שעובדי החברה לא ישכחו אותו. אטרקציית מגנטים היא האטרקציה שלכם. צלם מגנטים אחראי על צילום העובדים בשעת האירוע. הצילום נעשה באופן מקרי או בצורה מובנת. הצלם אחראי להדפיס את המגנטים במכונת מגנטים, ובנוסף כל מגנט נעטף בלמינציה לשמירה לאורך שנים, וכך הם תמונות נתלות על הקיר באירוע לאורחים כמזכרת.

תא צילום

תא צילום הינה אטרקציה חדשה, וחוויה מעניינת לאורחים ולכם. תאי הצילום של  tagbox מתאפיינים במומחיות שלהם ובצבעוניות שלהם. המצולם נכנס אל תוך תא הצילום, ומצלמה מצלמת  אותו כל שלוש שניות .מיד לאחר היציאה מהתא הוא מקבל סט של תמונות שמודפסות באיכות גבוהה, בנוסף לתמונות יש מגנט לשמירה על מזכרת מהאירוע. בנוסף לכך אנו מביאים לאירוע צוות מקצועי עם רקעים מדהימים במגוון צבעים וסגנונות, אשר ניתן להתאמה אישית לצבעי האירוע.

 

אנו משתמשים בתא הצילום המתקדם ביותר בשוק, וניתן לבצע בו ארבעה סוגי צילומים:

  • גיפ – אתם נכנסים לתא ומצטלמים 4 תמונות. תא הצילום שלנו הופך את התמונות לסרטון מגניב ואתם מקבלים את הקובץ במקום.

בומרנג – אתם נכנסים לתא ומצטלמים והתמונות הופכות לסרט קצר.

  • מסך ירוק ומסך לבן
  • סרטוני ברכה

בנוסף תא הצילום שלנו מאפשר להצטלם בתוך מסך ירוק ומסך לבן, וכן ליצור סרטוני ברכה. כדי ליצור תמונות משעשעות, אנו ממליצים לרכוש עבור האורחים אביזרים כמו כובעים משקפי שמש זוהרים, שיהפכו אתה חוויה לאיכותית הרבה יותר.

אטרקציית אוכל

קיאק פירות

אם אתם רוצים אטרקציית אוכל בריאה וטעימה קיאק הפירות הוא האטרקציה בשבילכם. זהו קיאק בצורת בננה המלא בפירות המעוצבים בצורה יפה ומקצועית.. לעוד פרטים בקרו באתר סמפל אטרקציות לאירועים.