הילד לבסוף הגיע לגיל ה- 13 וכעת, צריך להתחיל לארגן לו את הבר מצווה הטובה ביותר. חגיגת בר מצווה, יכולה להיות משימה אפשרית וקלה ולעיתים יכולה להיות צרה גדולה. בסופו של דבר, אנו רוצים להפיק את האירוע שידברו אליו בלי סוף. לשם כך, נצטרך לתכנן מס' דברים מראש: עומדן התקציב שלנו, בחירת האטרקציות, תסריט הבר מצווה, ספקים, ולא מעט בעיות נוספות.

הפקת אירועי בר מצווה חייבים להיעשות באופן הנכון, החכם, והמקצועי ביותר. יש להתאים את הבחירות שלנו בהתאם לקהל האורחים, ובעיקר לגיל שלהם ולרוחם. בחירה של אטרקציות רציניות לקהל צעיר עשויה להיות מתכון לכישלון. לפניכם מס' אטרקציות מעולות לגילאים הצעירים, אטרקציות שהוכיחו כמועילות.

זיקוקים בכניסה

זיקוקים בכניסת האירוע, יכולה ליצור אפקט רך ומושלם, במיוחד לילד. בדרך כלל, מדובר על קופסאות שחורות או לבנות שנמצאות על רצפת הכניסה, ומפיקות זיקוקים. ברוב המקרים, רצוי לבחור בזיקוקים קרים שלא יפגעו באורחי האירוע. הזיקוקים יכניסו לאירוע טאץ' יוקרתי ועדין, וישדרג את הכניסה.

המחיר בדרך כלל נע בין 500-1,000 ₪.

בלוקים או מגנטים של תמונות האירוע

כמעט בכל אירוע, בלוקי עץ או מגנטים מכניסים עניין לבעלי האירוע, ובמיוחד לאורחים. למעשה מדובר על מתנה שאותה ניתן לקחת הביתה ולשמר אותה לשנים ארוכות. חשוב לזכור: מגנטים לאירוע הופכים את החוויה להרבה יותר מעניינת ואיכותית. אבל, יש חיסרון קטן – בדרך כלל, בלוקים מעץ יהיו עמידים יותר, ויחזיקו הרבה יותר זמן, דבר אשר יתרום לנו ולאורחים. ההמלצה שלנו – לכו על חומר שניתן לשמר אותו לשנים ארוכות.

המחיר נע בין 800-1500 ₪.

עמדות משחק ומולטימדיה

בשנים האחרונות עמדות המולטימדיה והמשחק, הפכו להיות טרנד בלתי נשכח לקהל הצעיר. צעירים בגילאי 12-30, נהנים ונמשכים לאירועים שמדברים בגובה העיניים, בעיקר בזכות האטרקציות המובילות. עמדות המשחק יהפכו את האירוע להרבה יותר פאן, מושך, ומעניין. אין אדם בגילאים אלה, שלא חווה את משחקי הגיימינג השונים.

אם אתם מעוניינים להצליח באירוע צעיר וחדשני, כדאי לכם לשקול באופציה זאת. לרוב, האטרקציה תכלול מס' מסכים, עמדות מולטימדיה, וקונסולות משחק.

המחיר משתנה ומתחיל ב- 1,000 ₪.

לסיכום

הפקת אירוע בר מצווה לילד, עשויה להיות מעניינת וכיפית במיוחד. חשוב לתכנן את הצעדים הראשוניים, האמצעיים, והסופיים. בחרו באטרקציות מובילות, זה למעשה חלק קטן מאוד מהאטרקציות הקיימות. מניסיון, אנו יודעים "לאן הרוח נושבת", אטרקציות אלה נחשבות כמצליחות ותורמות לאירוע, סמכו עלינו 😉