במציאות שבה ציון אירועי חיים הופך לתהליך שגרתי ונדוש, דווקא שילוב מוטיבים חדשניים ומרגשים יכול להיות זה שעושה את ההבדל בין אירוע מוצלח לאירוע מוצלח פחות.

 

כולנו מכירים את התחושה הזאת. אנו מוזמנים לאירוע חתונה או לאירוע בר מצווה, השיקים כבר מונחים במעטפות, הבגדים מגוהצים למשעי, הנעליים מצוחצחות והברכות- ובכן, הן בדיוק אותן ברכות. במשך עשורים רבים תחום הברכות לא השתנה באופן מהותי ועל אף שישנם אנשים שניחנו בכישרון כתיבה ייחודי, לא נתגלתה, עד היום, כל בשורה חדשה בתחום.

 

קירות צילום – הדור הבא של אטרקציות האירועים המושקעות

 

אולם ז'אנר חדש בתחום האירועים מאיים לכבוש את היעד הזה ולהשאיר את עולם הברכות הישן מאחור. מדובר, כמובן, בקירות צילום. קירות צילום יכולים לספק עבורכם רקעים שונים לתמונה מרגשת ומנצחת. הרקעים נבדלים בינם לבין עצמם בצבע הרקע, במרקם, בתוספות השונות, כגון נצנצים מבריקים אשר מאפשרים ציור בעזרת היד, ועוד.

 

קירות צילום מאפשרים, למעשה, להפוך כל סיטואציה למעניינת וכל תמונה שגרתית לחיה, בועטת ונושמת. ובכן, בעוד שצילום אקראי של צלם מקצועי אשר מסתובב בין שולחנות האורחים במהלך האירוע תלוי, בהרבה מקרים, בשיתוף הפעולה של הקהל, בהעמדה הספיציפית שבה הקהל נמצא, בהבעות הפנים של האורחים המצולמים ובקומפוזיציה של האנשים, הריהוט, הנוף והדקורציה, הרי שקירות צילום מאפשרים לדלג מעל חלק מן המשוכות הללו, ולקבל תוצאה מרשימה כבר מן הלחיצה הראשונה על כפתור הצילום.

 

איך ברכות מצולמות יכולות לשדרג את האירוע שלכם?

 

כעת, משהבנו את התכונות הייחודיות שמספקים עבורנו קירות הצילום, קל מאוד יהיה להבין את היתרון העצום של קירות צילום לברכות שיצרו האורחים באמצעותם. מהיום, תם עידן הברכות המשמימות והשגרתיות, למשל ברכות לחתונה, אשר מונחות במעטפה לצד המתנה המכובדת. ממחר, כבר לא תרצו לזרוק את כרטיס הברכה אל סל המחזור. ברכות מצולמות ודקורטיביות, אשר נסמכות על תשתית של קירות צילום, תשדרגנה לכם את האירוע בצורה משמעותית ביותר.

 

אולם ברכות מצולמות, על אף שנועדו לשמח את חתני השמחה, משיגות, במקרים רבים יתרון חשוב נוסף: הן מגבירות את מעורבותו של הקהל באירוע, יוצרות חיבור רגשי משמעותי יותר של האורחים, ויוצרות זיכרון מתוק מן האירוע. ומהי תכליתו של אירוע חיים אם לא לייצר בקרב מעגלי המשפחה והחברים הקרובים זכרונות מתוקים שישארו בליבם למשך שנים ארוכות?

 

לסיכום, אם גם אתם מרגישים שהגיע הזמן לשדרג את אירוע החיים שלכם באמצעות שירות ייחודי וחדשני, ואם גם אתם סבורים שניתן וצריך ליצור חיבור בין עולם המסר מן האורחים (הברכות עצמן) ובין עולם המסר של המארים (קירות צילום מעוצבים), הרי שבאמצעות התקשרות פשוטה מול חברה המתמחה בכך, תוכלו לייצר יתרון גדול בהפקת האירוע. זיכרו: ישנם אירועי חיים אשר מציינים פעם אחת בחיים (כמו אירוע בר המצווה) וישנם אירועי חיים שמומלץ לציין פעם בחיים (כמו אירוע החתונה). הקדישו לאירועי החיים הללו את המשאבים שיהפכו אותם למוצלחים ובלתי נשכחים.