אז למה לבחור בעיצוב בלונים? כשאתם מארגנים אירוע, חשוב לכם ליצור אווירה ייחודית לאירוע שלכם, האירוע יכול להיות בבית, במתנ"ס הקהילתי, בגינה הביתית או באולם אירועים, הדבר היחיד שמשחק פה זה התקציב, וזה היופי בבלונים, בעיצוב בלונים אפשר לעצב אירוע או לעשות אלמנט אחד מרשים שיעמוד בכניסה או יעמוד כרקע לתמונות או לחילופין לעשות עיצוב בלונים רק כדי לתת צבע למקום וכל זה בעלות מינימאלית בלי להיכנס להשקעה רצינית, ולחילופין אם זה אירוע שהבלונים זה העיצוב העיקרי היום בשנת 2020 יש לנו פשוט אינסוף אפשרויות של עיצובים ורעיונות שידהימו את האורחים.

עד לפני שנתיים היה קשה להפתיע בעיצוב בלונים ייחודי,  כי המגוון של הבלונים והעיצובים היה קטן הרבה יותר, אך כיום המגוון לא הכפיל את עצמו אלא הוא פשוט השתנה לחלוטין…

 במאמר נספר לכם על סוגי בלונים חדשים ועל עיצובים חדשים שפשוט לא משאירים אף אחד אדיש…

בלונים לבריתות

בלונים לברית בשנת 2020 מתאפיינות בקשתות מיוחדות עם עיצוב המדמה "מזרקה מבלונים", חישוקים מיוחדים מבלונים המשולבים עם דמויות בהתאם לסוג האירוע, וכמובן מרכזי שולחן שמבוססים על כל סוגי הבלונים החדשים עם הכיתובים האישיים שנפרט עליהם בהמשך.

 2020

 בלונים לחתונה

בלונים בחתונה זה אלמנט שנותן צבע ונוכחות יותר מכל אפקט אחר, בלונים לרחבת הריקודים בחתונה, כתרים ענקיים בשלל צורות שימלאו את הרחבה בצבע ויכניס את כולם לאווירה הנכונה בחתונה שלכם.

כמו כן גם את טקס החופה ניתן לשדרג בעזרת הפרחת בלונים בחופה.. כולל חלוקה לאורחים.

בלונים לימי הולדת

מעבר לקישוט הסטנדרטי של פיזור בלוני הליום בתקרה וספרות של הגיל  לכבוד היומולדת יש היום אלמנטים ענקיים שמשלבים בלונים מיוחדים עם כיתובים אישיים בתוספת  פרחים מבלונים.

בלונים לבר-בת מצווה

לבר מצווה ולבת מצווה יש מגוון ענק של אלמנטים, מחתן בר מצווה "מעוטר בתפילין" מגוון ענק של קשתות בלונים מעניינות בטווח מחירים רחב מרכזי שולחן שמורכבים מספרות ומכיתובים אישיים על הבלונים, בלונים לרחבת הריקודים, קירות מבלונים או חישוקים משולבים בעיצובים אורגניים מבלונים.

 

אז קצת על הבלונים החדשים לשנת 2020

 

אם בעבר היינו מוגבלים לבלוני לטקס בגווני "פסטל" או "מטאלי", כיום ישנם בלוני "מקרון" שהם צבעים מאד עדינים, או בלוני "כרום" שזה בכלל עולם חדש, כדי להסביר מה זה בלוני "כרום"  אקדים ואסביר מהו בלון רגיל, בלון "לטקס" שהוא בלון גומי הינו חומר אורגני לחלוטין, זהו שרף של עץ שבצבע הגולמי שלו הוא שקוף, ובלון רגיל שצובעים אותו, זה למעשה בלון שקוף שצובעים אותו, בתהליך הייצור של בלון "כרום" לעומת זאת, אוטמים את הבלון ואז צובעים אותו, מה שגורם לו להראות מתכתי ופשוט "וואו".

 

הדפסות אישיות

אחד השינויים המשמעותיים בענף הבלונים זה ההדפסה האישית שיש היום על בלונים, זהו למעשה מדבקה שמודבקת על הבלון, וכך בכל זר בלונים או מרכז שולחן ניתן לעשות לוגו או כיתוב אישי בעלות מינימאלית של כמה שקלים, מה שכמובן משדרג את האלמנט למשהו אישי ולא עוד סתם עיצוב, את ההדפסה עושים על בלונים "מתכתיים" ובלוני "באבל" שאספר עליהם בהמשך.

בלונים מתכתיים

סוג נוסף של בלונים הם בלוני ה"Foil" שמסיבה לא ברורה עד היום בארץ קוראים להם "מיילר", זהו בלון מתכתי שממנו מיוצרים הספרות וכל הדמויות של דיסני והבלונים לברית, וכמובן הלבבות והכוכבים וכיום מיוצרים בצורות תלת מימדיות מעניינות, על הבלונים האלו בדרך כלל מוסיפים כיתובים אישיים בהתאם לנושא האירוע..

 

בלון באבל

הבלון המיוחד ביותר שיש היום זהו בלון ה"באבל" שכשמו כן הוא, הוא פשוט נקי כמו בועה, הבלון מיוצר מסיליקון וניתן להוסיף לתוכו קונפטי, נצנצים, נוצות או בלונים קטנים, מבחוץ אפשר להוסיף תאורת לד וכמובן כיתוב אישי על הבלון

 

אז למה לבחור בeBalloon  , בלונים זהו מוצר עדין שאם לא יודעים לעבוד איתם נכון הם בקלות יכולים להיהרס, מי שיזמין סידור בלונים למרכז שולחן בבלוני הליום לבת מצווה על דשא ליד בריכה ובמקרה הבלונים הם בגוון כהה יגרום לאחד משני הדברים:

הבלון יתפוצץ מהשמש או שהכל יעוף מהרוחות, ולכן חשוב מאוד לדעת להתאים את העיצוב לאירוע, ב eBalloon  לדוגמא במקום פתוח משתמשים בבלונים בהירים, מנפחים בלונים גדולים לגודל קטן מה שיגרום לבלון להיות רך ולא להתפוצץ, יודעים לקבע את העיצובים שלא יושפעו מהרוח..

ב eBalloon  יודעים לשאול את השאלות הנכונות ולא מנסים למכור לכם עיצוב כללי, אלא להתאים הכל בדיוק בשבילכם, בין אם זה יום הולדת בקטנה, קישוט אווירה לאירוע בגינה או בכלל אירוע משפחתי או עסקי מושקע באולם אירועים.