את ההפקות הגדולות אנו שומרים בדרך כלל לאירועי בר מצווה או מסיבות חתונה. אירועי בריתה הם בדרך כלל אירועים אינטימיים וצנועים ובתוקף הנסיבות מאורגנים במהירות. אך  מצד שני מסיבת בריתה היא אירוע מרגש שאין כמוהו! האירוע מסמל את הצטרפותו של אדם חדש למשפחה וזהו מאורע מרגש שנרצה לזכור גם בעוד שנים ארוכות. לכן אנו חוגגים אותו במחיצתם של בני המשפחה והחברים ועורכים אירוע בריתה נחמד.

 

כאשר אתם מארגנים מסיבת בריתה מומלץ להוסיף אטרקציות לבריתה אשר יתרמו להנאתם של האורחים ויצבעו את האירוע בצבעים שמחים. אטרקציות לבריתה יכולות להיות הפעלות לילדים של אורחי האירוע כמו למשל מתקנים מתנפחים בהם ישחקו הילדים; אמן בלונים שינפח בלונים ארוכים ויכין למשתפים עיצובי בלונים מעניינים; דוכני מזון מיוחדים, מפלי שוקולד ועוד כל מיני דברים אשר יוסיפו לאווירה באירוע ולפעילויות שבו. חלקן של האטרקציות מיועדות למבוגרים אחרות לילדים.

 

כאשר מדברים על אטרקציות לבריתה אתם יכולים לבחור אטרקציות כאהבת נפשכם ובהתאם לתקציב. באמת שישנן אפשרויות רבות, אך מבין כל האטרקציות ישנה אחת שהיא פשוט חובה – תא צילום לאירועים. זוהי אטרקציה אשר מתאימה לכל הגילאים ולכל האורחים של האירוע.

 

עמדת צילום לבריתה

 

תא צילום לאירועים כמו כמו עמדת הצילום של טאגבוקס הוא הפתרון המושלם כאשר מחפשים אטרקציות לבריתה. תשאלו את עצמכם מהן הציפיות שלכם מהאירוע? מצד אחד אתם מעוניינים שהאורחים יבלו וייהנו ויצאו מהאירוע בהרגשה טובה. ומצד שני תרצו גם לזכור את האירוע באמצעות תמונות מיוחדות.

 

תא צילום טאגבוקס עונה על הצרכים הללו בצורה המושלמת ולכן אסור לוותר עליו כאשר מחפשים אטרקציות לבריתה. הוא מספק תעסוקה מהנה לאורחים והרבה אינטראקציה חברתית. בסופו של דבר לצד ההנאה במהלך האירוע הוא גם מפיק תמונות למזכרת, גם לכם וגם לאורחים.

 

מהו תא צילום טאגבוקס

 

תא צילום טאגבוקס הוא עמדת צילום משוכללת המאפשרת לאורחים שלכם להצטלם תוך כדי שימוש באפקטים מדליקים הכוללים תמונות מסך ירוק, תמונות בומרנג ו GIF. ניתן להוסיף קיר צילום ואף אביזרי צילום על מנת להפוך את החוויה לייחודית.

 

התמונות יישלחו אל הטלפונים הניידים של האורחים בתוספת ברכה אישית מכם בעלי האירוע. את התמונות המדליקות האורחים יכולים לשתף מייד ברשתות החברתיות ואף להדפיסן במקום בצורה של תמונות רגילות או הדפסה על גבי מגנט. בעזרת העמדה של טאגבוקס אתם גם מספקים לאורחי הבריתה פעילות מעניינת וגם דואגים שלכולם תישאר מזכרת מדליקה מהאירוע.

 

עם תא צילום של טאגבוקס אתם יכולים ליהנות משתי אטרקציות לבריתה במחיר אחד. יש כאן גם עמדת צילום וגם מגנטים לאירועים, דבר אשר בדרך כלל נחשב לאטרקציה בפני עצמה. מבין כל האטרקציות לבריתה, עמדת צילום היא התמורה הכי טובה לכספכם.